اینجا طرح ایده است...

تصویر لوگو برای هدر

معرفی آژانس تبلیغاتی طرح ایده

تا حالا با خودتان فکر کردید چرا همیشه تأثیر پیام‌های گرافیتی شهری، از هزاران بیلبورد تبلیغاتی بیشتر است؟ شاید چون طرح‌های گرافیتی‌ محصول مستقیم احساسات شهروندان و یا محصول اتاق فکر آژانس‌های تبلیغاتی!

اولی را مردم در دم خلق می‌کنند از آن‌چه که تجربه کرده‌اند، از خشم و غم گرفته تا شوق و خوشحالی و اما دومی در پستوهای دربسته ساخته می‌شود، جمع‌بندی کلی از ایده‌های کلیشه‌ای و حرف‌های تکراری. سال‌هاست که همین تبلیغات، با تعیین مرزهایی خشک و غیرمنعطف دیوار بلندی کشیده‌اند میان برندها و مشتریانشان. اما دنیای اجتماعی امروز در عصر دیجیتال با این سرعت بالای تغییرات، به ارتباطاتی واقعی، سریع و ملموس نیاز دارد. ارتباطاتی از جنس دوستی، نه فقط برای جلب مشتری، که برای خلق تجربه‌ای که هیچ وقت از یادشان نرود و آن‌ها را به مشتریان دائم برندها تبدیل کند. مشتریان دائمی برند و حتی بیشتر، سفیران و هواداران ایده، محصول و خدمات یک برند.

با درک چنین فضایی بود که سال ۱۳۸۸ تیم جوان و پرانرژی با مهارت‌های بازاریابی و طراحی، دور هم جمع شدند تا آژانسی تخصصی در زمینۀ BTL راه بیاندازند. آن‌ها آژانسی را تجسم می‌کردند که از مرزهای خشک و ثابت ارتباط بین مشتری و برند عبور می‌کند، به برندها و محصولاتشان جانی لطیف و شوخ و جذاب می‌بخشد و همراهشان به ارتباط و گپ‌وگفت مستقیم با مشتریان مشغول می‌شود. بنابراین، با تکیه بر استراتژی‌های نوین بازاریابی تعاملی، خدمات فروش، بازاریابی دیجیتال و تحقیقات بازار، به خلق موقعیت‌های نابی می‌پردازیم که برندها را در تعامل مستقیم و صمیمانه با مشتریانشان قرار دهد. در آژانس تبلیغاتی طرح ایده، قصۀ برندها و محصولاتشان را مثل طرح‌های گرافیتی با جسارت، سرعت، انرژی و احساس به مردم نمایش می‌دهیم.

راستی! گرافیتی واژه‌ای ایتالیاییست به معنی اثرگذاری سریع.

ماموریت ما

ماموریت طرح ایده خلق تجارب ناب از برند برای مخاطبین آنهاست، این تجارب می تواند بر بستر های متفاوتی نمود پیدا کند و در جهت انگیزش احساس و علاقه مخاطبین به برند می باشد.

چشم انداز ما

ما جنگجو، رویاپرداز و آماده مواجهه با آینده‌ایم.

بر این باوریم که صنعت BTL همچنان در حال رشد است  و هر ترکیب و نقش تازه افق جدیدی را در این صنعت ترسیم مینماید. رسالت ما گسترش پهنای صنعت BTL  میباشد و استوار ایستاده ایم تا در سال ۱۴۰۵ به عنوان رهبر و خالق هنر تبلیغات رو در رو در ایران و خاورمیانه شناخته شویم.

"Below The Line" به استراتژی‌های تبلیغاتی اشاره دارد که به طور مستقیم با مصرف‌کننده در تعامل هستند.

مشاهده خدمت

سورپرایز، کلمه ایست رایج برای اتفاقات خوشحال کننده غیر منتظره...

مشاهده خدمت

رایج ترین و قدیمی ترین خدمت BTL، سمپلینگ و پروموشن است که امروزه به عنوان رسانه‌‌ای پویا و زنده، عامل ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین برند و مشتریانش است.

مشاهده خدمت

"Point of Sale Materials" همانند ابزارهای تبلیغاتی هستند که در نقاط فروش مختلف برای جلب توجه مشتریان و ترویج محصولات استفاده می‌شوند.

مشاهده خدمت

ما در ایونتینو می‌توانیم با برگزاری رویدادهای متفاوت با اهداف خاص شما میزبان جذابی برای میهمانان شما را رقم بزنیم. برگزاری مراسم در...

مشاهده خدمت

ما با شناخت مخاطبین و فضای فروشگاه های سرار کشور اقدام به خلق اقلام تبلیغاتی نوین کرده ایم که با استفاده ار طراحی های خلاقانه و...

مشاهده خدمت

معرفی مدیران

آریا شریفی بیشه موسس و مدیر عامل
آرزو مداح معاونت
نیکو واقفی نژاد مدیر هنری
سما زنجانی مدیر فروش
فاطمه محمدی مدیر داخلی
شاهین ابراهیمی مدیر POSM
مجید ترابی مدیر BTL
ندا عباسی مدیر مالی
هدا حیدری پور سرپرست امور مشتریان
امین سورانی سرپرست آتلیه