تصویر لوگو برای هدر
BTL - ۱۹

BTL – ۱۹

مدتی است که شیوع بیماری کرونا شیوه زندگی همه ما را تغییر داده است. حضور افراد در محیط کار، فروشگاه‌‌ها، مکان‌‌های عمومی، گردشگاه‌‌ها و … با ریسک ابتلا به بیماری همراه است و همین مسئله حضور و ارتباط برند با مخاطبان را در لوکیشن‌‌های موردنظرشان با مخاطره همراه ساخته است.
در این روزها، مردم برای خرید با چالش‌هایی از قبیل استرس زیاد، عدم احساس امنیت ذهنی مواجه هستند که باعث می‌شود با سرعت بالاتری خرید کنند و دقتشان به المانهای برند درنقاط خرید کم شود.
بنابراین آژانس ‌‌BTL طرح‌ ایده، همگام با شرایط موجود با هدف انتقال حس امنیت به مخاطبان در جهت ارزشمند بودن آنان برای برند و همچنین افزایش فروش محصولات در نقاط فروش، سه مسیر کاربردی را با رعایت کلیه اصول و پروتکل‌‌های بهداشتی به صاحبان محترم برند پیشنهاد می‌‌کند:

  • آنلاین سمپلینگ
  • آفلاین BTL
  • هدایای تبلیغاتی

 

آنلاین سمپلینگ

“با آنلاین سمپلینگ نمونه محصول برند شما را مستقیما به  دست گروه هدفتان می‌رسانیم”
در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا میزان خریدهای اینترنتی توسط مردم برای تهیه مواد غذایی، دارویی،البسه، محصولات دیجیتالی و …  افزایش یافته و این شیوه خرید تبدیل به فرصتی بسیار مناسب برای رساندن سمپل برندها به گروه بزرگی از مخاطبان با علاقمندی‌های مختلف شده است، در نتیجه برای تبدیل این فرصت به پروژه‌ای اجرایی و هدفمند، سرویس آنلاین سمپلینگ، طراحی و راه اندازی شد.

آفلاین BTL

با توجه به شرایط کنونی سرعت خرید بالا رفته و مشتریان بدون مکث در فروشگاه‌ها کالای مورد نیازشان را تهیه می‌کنند و از طرفی تعداد دفعات مراجعه به فروشگاه‌ها برای خرید کمتر شده است والبته خریدار تعداد بیشتر و حجم بیشتری خرید انجام می‌دهد، به همین دلیل راهکارهای ارتباطی در محیط فروشگاه میبایست منطبق با این شرایط باشد تا در لحظه درست، موثر عمل کند و محصولات برند شما در سبد خرید مخاطب جای بگیرد.

در پکیج BTL-۱۹ ایده هایی برای ایجاد اعتماد بیشتر مخاطب پیشنهاد داده‌ایم که مخاطب شما بتواند با خیالی آسوده خرید انجام دهد.

هدایای تبلیغاتی

در پکیج BTL-۱۹ هدایای تبلیغاتی کارآمدی طراحی شده تا در شرایط شیوع کرونا، دغدغه‌‌ی مخاطبان کاهش یابد و همچنین با برندد کردن این اقلام همواره حضور و حمایت برند شما در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند.

برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با آژانس طرح ایده تماس بگیرید تا بدون محدودیت و با ذهنی باز درباره برند خود بیندیشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *