تصویر لوگو برای هدر
وقت آن رسیده که برای مخاطبان خود تجربه ای شگفت خلق کنید

وقت آن رسیده که برای مخاطبان خود تجربه ای شگفت خلق کنید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به برخی از محصولاتی که می خرید، عشق می ورزید و به هیچ عنوان میلی به تغییر رویه مصرف و خرید خود ندارید، اما به ناگاه با تجربه محصولی بهتر کاملا از حس تجربه ای جدیدتر مدهوش می شوید و حس می کنید که تا به حال راه را اشتباه می رفتید.

به نظر شما چرا همچین اتفاقی برای انسان ها می افتد، چرا به یک باره از یک محصول و برند به دیگری تغییر موضع می دهیم و یا چرا سال های سال یک برند در ذهن ما پادشاهی می کند؟

همه این ها به ناخودآگاه و ذهن آدمی بر می گردد، ناخودآگاهی بسیار قدرتمند، ناخودآگاه بخشی از ذهن آدمیست که بیشتر تصمیمات کوچک و روزمره تا تصمیمات بزرگ را برعهده دارد و خودآگاه انسان را مدیریت و رهبری می کند.

شاید لازم باشد که به زبان ساده بیان کنیم تا ناخودآگاه انسان چگونه کار می کند، این بخش از ذهن همواره اتفاقات و تجربه هایی که برای انسان ایجاد می شوند را به خاطر می سپارد و طبقه بندی می کند، تا به اینجا اتفاق خارق العاده ای نیفتاده است، اما زمانی که مخاطب در موقعیت خرید دوباره قرار می گیرد به ناگاه تمام تجربه های قبلی از این محصول و یا محصول مشابه در ناخودآگاه بازیابی می شوند و سپس به خودآگاه ترجیحات ارسال می شود و در نهایت مخاطب با استفاده از تجربه های طبقه بندی شده انتخاب خود را انجام می دهد، پس این امکان همواره وجود دارد که یک محصول با کیفیت بالاتر و حس بهتر به دلیل اینکه مخاطبان آن را تجربه نمی کنند برای همیشه مغفول بماند. پس اگر شما صاحب یک برند هستید و مطمئنید که می توانید خالق یک تجربه ناب برای مخاطبان خود باشید و آن ها را برای همیشه شیفته محصول خود کنید از همین امروز شروع کنید و تجربه های ویژه ای از محصول برند خود را برای آن ها خلق کنید.

ما در طرح ایده محصولات شما را بررسی می کنیم و بر اساس ویژگی های منحصر به فرد محصول، برنامه های ارتباطی را تدوین می کنیم که به مخاطب شما تجربه ای لذت بخش ارائه دهیم و یا اینکه تجربیات سابق در ذهن مخاطبان شما را عمیق تر می کنیم و یا بهبود می دهیم.

گردآورنده» مرتضی غفاری مجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *