تصویر لوگو برای هدر
آنلاین سمپلینگ

آنلاین سمپلینگ

سمپلینگ و طرح ایده

ما در طرح ایده با ۹ سال سابقه تخصصی در تبلیغات BTL، یکی از پیشتازان عرصه سمپلینگ و پروموشن نمونه محصولات برندها هستیم. مشتریان ما برندهایی هستند که بر سطح بالاتری از ارتباط با مخاطب تمرکز می‌کنند و کیفیت بالا در اجرا و استفاده بهینه بودجه برای آن‌ها اهمیت دارد.  ماموریت ما خلق تجارب ناب از برند برای مخاطبین آن‌هاست. چشم انداز ما در طرح ایده در سال ۱۴۰۰، رهبری بازار BTL ایران از لحاظ سهم بازار ، تنوع خدمات و تعداد مشتریان  است.

 

آنلاین سمپلینگ، برای اولین بار در ایران

آنلاین سمپلینگ یک سرویس سمپلینگ کاملا تارگت محور است که برای اولین بار در ایران توسط آژانس طرح ایده به صاحبان برند معرفی می‌شود.
آنلاین سمپلینگ ابزاری مناسب برای تمامی برندهایی است که نیازمند سمپلینگ نمونه محصولات خود هستند و تارگت محور بودن این روند و هم چنین صرف اثر بخش بودجه برای آن ها حائز اهمیت است. آنلاین سمپلینگ در نهایت پس از آنالیز دقیق مخاطبان هدف، استراتژی ارسال هوشمندی را جهت ارسال نمونه محصولات برندها در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر ارائه می‌دهد.
ما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی جهت ارائه سرویس آنلاین سمپلینگ با برترین فروشگاه‌های اینترنتی در تعامل هستیم و بر اساس شناخت کاملی که از مشتریان و ویژگی های منحصر به فرد هر سایت داریم سمپل محصولات برندها را داخل بسته‌های خرید مشتریان آن‌ها ارسال می‌کنیم. به گونه‌ای که سمپل‌ها دقیقا در دست مخاطب اصلی برند قرار گیرند و هیچ نمونه محصولی توسط فردی غیر از مخاطب خود دریافت نشود.
متخصصان ما در واحد آنلاین سمپلینگ محصولات برندها و مخاطبان آن‌ها را آنالیز نموده و تمامی این اطلاعات را در قالب نرم افزاری هوشمند طراحی کرده‌اند. پس از تجزیه و تحلیل، ویژگی‌های مخاطبین هدف از نرم افزار مربوطه، خروجی گرفته می‌شود و براساس آن نمونه محصولات برندها درون بسته‌های خرید اینترنتی که ویژگی‌های مرتبط با سمپل مورد نظر را دارند به عنوان هدیه رایگان برند برای مخاطبین ارسال خواهد شد.

 

چرا آنلاین سمپلینگ؟

آنلاین سمپلینگ یک سرویس سمپلینگ کاملا فیلتر شده هست یعنی برندها می‌توانند جامعه مخاطبان هدف را براساس فیلترهای مدنظر خود انتخاب کرده و نمونه‌های محصول را فقط و فقط برای آنها ارسال کنند. علاوه بر این، این سرویس باعث می‌شود که نمونه‌های محصول در زمان درست به دست مخاطب برسد، یعنی درست زمانی که فرد در منزل یا محل کارش حضور دارد و خرید اینترنتی خود را دریافت نموده است.

از طرفی دریافت این هدیه در کنار خرید اینترنتی باعث شگفت زدگی مخاطبین هدف نیز می ‌شود. از همین الان می‌توان چهره شگفت زده مخاطبین رو تجسم کرد.
آنلاین سمپلینگ سرویس جدید ما در آژانس طرح ایده هست و ما آمادگی لازم را جهت ارائه این سرویس به صاحبان محترم برند در بالاترین سطح کیفیت و اجرا دارا هستیم.

کافی است امتحان کنید!

مشاهده پروپوزال آنلاین سمپلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *